Ławki parkowe i ogrodowe

 

Oferujemy sześć różnych modeli ławek parkowych. Znajdują one zastosowanie zarówno w parkach, na osiedlach mieszkaniowych, na skwerach i placach miejskich, jak i w przydomowych ogrodach oraz działkach rekreacyjnych. Wszystkie charakteryzują się solidnym wykonaniem, dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz stylistyką dobrze komponującą się z otaczającą zielenią. Wszystkie ławki są wyposażone w system umożliwiający solidne i stabilne mocowanie ich do podłoża. Kolory wszystkich ławek uzgadniamy z Klientem.

 

MODELE ŁAWEK:

 


Ławka AM - 01

 

Długość: 200 cm

Waga: ok. 40 kg

 

 

 

 

 

Wykonanie: profil stalowy 50x30x3 mm oraz inne elementy metalowe malowane proszkowo, farbą chlorokauczukową lub ocynkowane; deski z drewna iglastego grubości 4 cm, malowane dwukrotnie lakierobejcą.

Montaż: ławka wolnostojąca lub przykręcona do podłoża; posiadamy w ofercie słupki fundamentowe o wymiarach: długość 40 cm, średnica 15 cm

 


Ławka AM - 02

 

 

Długość: 200 cm

Waga: 30 kg

 

 

 

 

Wykonanie: profil stalowy 40x40x3 mm i inne elementy metalowe malowane proszkowo, farbą chlorokauczukową lub ocynkowane; deski z drewna iglastego o grubości 4 cm malowane dwukrotnie lakierobejcą.

Montaż:  ławka wolnostojąca lub przykręcona do podłoża; posiadamy w ofercie słupki fundamentowe o wymiarach: długość 40 cm, średnica 15 cm.

 

 


Ławka AB - 01

 

 

Długość: 200 cm

Waga: 130 kg

 

 

 

Wykonanie: nogi żelbetonowe, malowane farbą do betonu lub pokryte tynkiem mozaikowym Baumit;  deski z drewna iglastego o  grubości 4 cm, malowane dwukrotnie lakierobejcą.

Montaż: nogi fundamentowane na głębokość 45 cm.

  

 


Ławka AB - 02

 

Długość: 200 cm

Waga: 130 kg

 

 

 

 

Wykonanie:nogi betonowe malowane farbą do betonu lub tynkiem  mozaikowym "Baumit"; deski z drewna iglastego o grubości 4 cm malowane dwukrotnie lakierobejcą.

Montaż:nogi fundamentowane na głębokość 40cm.

 


Ławka AB - 03

 

 

Długość: 200 cm

Waga: 140 kg

 

 

 

 

Wykonanie: podstawy z betonu zbrojonego z komorą wypełnioną styropianem, malowane farbą do betonu lub tynkiem mozaikowym "Baumit"; deski z drewna iglastego o grubości 4 cm malowane dwukrotnie lakierobejcą; elementy stalowe malowane proszkowo lub farbą chlorokauczukową.

Montaż: ławka wolno stojąca lub przykręcana do podłoża.

 


Ławka AB - 04

 

 

Długość: 200 cm

Waga: 180 kg

 

 

 

 

 

Wykonanie: podstawy z betonu zbrojonego z komorą wypełnioną styropianem malowane farbą do betonu lub tynkiem  mozaikowym "Baumit"; deski z drewna iglastego o grubości 4 cm malowane dwukrotnie lakierobejcą.

Montaż: ławka wolno stojąca lub przykręcana do podłoża.

 ławki betonowe, ławki metalowe