Ogrodzenia i bramy

Dobre ogrodzenie i solidna brama to przede wszystkim bezpieczeństwo dla domu i jego mieszkańców. Nasze bramy i ogrodzenia pod tym względem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagajach Klientów. Chronią ogrodzony obszar przed intruzami z zewnątrz, ale także są w pełni bezpieczne dla dzieci i zwierząt przebywających na podwórku, czy w ogrodzie. Dbamy o to, aby nie natknęły się na niebezpieczne wystające i ostre elementy, a także by nie znalazły przestrzeni, przez którą mogłyby wydostać się na zewnątrz lub utknąć.

Na nasze bramy i ogrodzenia możemy dać osobistą gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ chronią one również posesję, na której zlokalizowany jest nasz dom wspólnotowy.

W ofercie posiadamy różnego rodzaju ogrodzenia oraz bramy z metalu i drewna. Nasze wzory bardzo dobrze komponują się w otaczającej przestrzeni i dostosowane są do stylu i rodzaju sąsiadującej zabudowy. Wzór ogrodzenia oraz rodzaj bramy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. W naszej ofercie posiadamy bramy uchylne oraz przesuwne, a także elementy dodatkowe: przęsła, słupki metalowe, drewniane, złącza  metalowe, prefabrykowane betonowe stopy fundamentowe.